Camdaki Kız 9. Bölüm izle ( Sezon Finali )

Bu sezon döneminde seyircisiyle en son buluşan en yeni dizilerin başında yer alan fakat kısa sürede çok sevilen dizi Camdaki Kız 9. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Sezon finali bölümüyle bu akşam Kanal D'de ekranlara gelecek olan Camdaki Kız dizisinde yer yerinden oynayacak deyim yerindeyse. Geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümünde Cana yine rahat duramadı ve Sedat ile Nalan'ın evliliğine engel olmak için kendisine yapılan tüm uyarılara rağmen elinden geleni yaptı fakat umduğunu bulamadı diyebiliriz. Cana bu durumdan sonra yine rahat durmadı ve 9. bölüm fragman videosunu izlediğimizde Sedat'ı düğünden önce yine baştan çıkarmayı başardığını görüyoruz.

Ayrıca Nalan'ın düğün bittikten sonra Sedat'la baş başa kaldığında çaresiz kaldığını ve annesinin kapısını çalmaya gittiğini görüyoruz. Nalan bu zor durumda acaba ne yapacak?

10 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00 da yayınlanan yeni bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Oyuncular: Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek.


Yapım: OGM PİCTURES
Yapımcı: Onur GÜVENATAM
Yönetmen: Nadim Güç
Senaryo: Seda Altaylı Turgutlu
Uygulayıcı Yapımcı: Ebru Sakal
Görüntü Yönetmeni: Tolga Çetin

Dekor:
Tasarım: Murat Güney
Sanat Yönetmeni: Aylin Rahşan Telli
Müzik: Fırat Yükselir