Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle

Seyrederken nefeslerinizi tutacağınız ve her hafta sürpriz gelişmeleriyle entrikalarla dolu dolu dakikalar yaşatacak yeni dizi Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

[yayin]

Fox TV ekranlarında yeni sezonda aradığınız her türden yeni projeleri görmekteyiz. Bu da bize Fox TV'nin 2021-2022 yayın dönemine çok başarılı bir şekilde hazırlandığını gösteriyor diyebiliriz. Hayata geçirdiği yeni diziler arasında en çok dikkat çeken yapımların başında yer alan Evlilik Hakkında Herşey dizisi birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi olmaya aday.

Son dönemlerde sıkça karşılaştığımız uyarlama dizilerden bir tanesi olan yapım BBC televizyonunda yayınlanan "The Split" dizisinin ülkemize uyarlanmasıdır.

Dizinin Konusu;
Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine tepkileri de altından kalkma yöntemleri de birbirinden farklıdır. Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden görürüz. Çolpan boşanmış, Azra uzun yıllardır evli, Güneş evlilik arifesinde ve Sanem ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla Evlilik Hakkında Her Şey; aile, aşk, sadakat ve boşanma düzeninin kirli yüzünü gözler önüne sürmekten çekinmeyecek hikayeleriyle seyirciyi buluşturacaktır.

Oyuncuları;
Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmil, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi her biri birbirinden başarılı çok önemli isimler yer almaktadır.

YAPIM: MF YAPIM
YAPIMCI: ASENA BÜLBÜLOĞLU
YÖNETMEN: YUSUF PİRHASAN
SENARYO: SEDA ÇALIŞIR KARAOĞLU & TOPRAK KARAOĞLU & AYŞE CANAN ERTUĞ
MÜZİK: SERTAÇ ÖZGÜMÜŞ