Masumlar Apartmanı 39. Bölüm izle

Geçtiğimiz sezon seyircisiyle buluştuğu ilk haftadan itibaren yayınlandığı günün klasiği halini alan başarılı dizi Masumlar Apartmanı 39. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

[yayin]

TRT 1 ekranlarının en güçlü ve reyting oranlarındaki lider dizisi Masumlar Apartmanı yeni sezonda da kaldığı yerden başarıyla devam ediyor. İnci'nin ölümü sonrasında bambaşka bir hayat yaşamaya başlayan Han'ın eve dönüp dönmeyeceği en büyük merak konusu oluyor.

Han'ın eve dönmesi özellikle Safiye ve Gülben ellerinden geleni yapıyor. Ayrıca tedavi olmaya giden Naci'nin, Safiye'ye gönderdiği mektupta yazdıkları merak konusu oluyor. Han'ın bambaşka hayatı yaşadığı bu süreçte üstü açık cabrio araba alması ve bu arabayla gezmeye çıkması izleyenleri şaşırtacak türden. Bu arabayı gören Rüya'nın yazdığı bi notu arabaya yapıştırması dikkatlerden kaçmıyor.

Dizinin 21 Eylül Salı akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Birkan Sokullu (Han), Farah Abdullah Zeynep (İnci), Ezgi Mola (Safiye), Merve Dizdar (Gülben), Alper Saldıran (Uygar), Metin Coşkun (Hikmet), Esra Ruşan (Esra), Atilla Şendil (Memduh), Emir Özden (Ege), Uğur Uzunel (Esat), Gizem Katmer (Neriman)